icon

FIFA Soccer

13.1.12 için
Android

4.1

316

2018 / 2019 futbol sezonu artık Android'de

12.2M

Bu uygulamayı oyla

FIFA Soccer klasik FIFA'nın 2018-2019 sezonunun yeni versiyonudur. Mobil oyun deneyiminden maksimum keyif almak için tasarlanmış yeni bir deneyim. Bu versiyonu, tüm yeni özellikleri anlatan bir video ders yoluyla öğrenebileceğiniz yeni bir oyun kurgusu sunar. Yeni oyun kurgusunun dışında FIFA Mobile aynı zamanda ister tek başınıza isterseniz diğer oyuncularla saatlerce futbolun tadını çıkarmanıza izin veren sayısız yeni içerik de sunar.

FIFA Soccer oyununda göze çarpan şeylerden biri de sırayla tüm dünyadan kullanıcılara karşı maç yapabileceğiniz atak moduna sahip olmasıdır. Otuz farklı lig ve iş birliği modunda oynama fırsatı, bu versiyonun güçlü yönlerinden sadece bir kaçıdır. Bu yeni özellikler sayesinde daha önce olmadığı kadar FIFA'dan keyif alabileceksiniz.

FIFA Soccer kariyer modu içermemesine rağmen, sahip olduğunuz 30 ligin herhangi birinde takımınızı puan tablosunun en üstüne çıkarmayı deneyebileceğiniz bir sezon modu vardır. Üstelik, futbol dünyasında olup biten her şey hakkında haberdar olmak için bir haber sistemi de mevcuttur ve kadronuzu genişletip geliştirebileceğiniz sayısız mini oyunun da keyfini çıkarabilirsiniz. FIFA Mobile ile cihazınızda futbol oynamanın yeni yolunu keşfedin.
Raúl Rosso tarafından
X